Koi Web Sitesi Yenilendi

Yenilmezlik ve antikırılgan olmayı hayatın merkezine koyan spor giyim markası Koi, yeni tasarlanan ara yüzü ile “www.koifight.com” web sitesini yayına aldı.

Koi, yenilenen web sitesi ile kullanıcılarının mağaza içerisinde kaybolmadan alışveriş yapması için tasarlandı. Ürünleri kolaylıkla sepete eklemek ve hızlı bir şekilde alışveriş ödemesini tamamlayarak müşterilerinin zaman kaybını minimuma indirmenin yanı sıra 256 bit SSL sertifikası ve 3d Secure desteği ile %100 güvenli alışveriş de sağlamakta. Yurt içi ve yurtdışı müşterileri için 24 saat içinde ürünlerin gönderimi gerçekleştirilirken, İstanbul içi aynı gün hızlı teslimat seçeneğini de sunmakta.

Koi, web sitesinde yer alan ‘Blog’ köşesinde ise Muay Thai, Kickboks, Boks, MMA, Brezilya Jiu Jitsusu gibi dövüş sporlarının yanısıra Fitness, Cross Training, Yoga gibi bir çok spor dalı hakkında hazırlanan ve tüketicilere ışık tutan özgün içerikler paylaşılmakta.

Tüketicilere sağlanan farklı bir yenilik ise ürünlerin içlerinde yer alan karekod etiketler ile yıkama talimatlarına web sitesinden ulaşım imkanı. Bu sayede ürünlerin yıkama talimatlarına hızla ulaşılabilmekte ve ürünlerdeki bu bilgi etiketlerinin tüketici tarafından kesilmiş olması durumunda, talimatlara web site üzerinden istenilen zamanda erişilebilmekte.

Üstün kaliteli kumaş ve özgün tasarımları ile sporda hareket özgürlüğü, günlük hayatta ise şıklığı bir arada sunan Koi, dövüş sporları ve aktif spor giyim ana kategorilerindeki ürünleri ile sporu ve şıklığı hayatının merkezine alanları web sitesine bekliyor.

Koi Hakkında

Koi, üstün kaliteli kumaş ve özgün tasarımları ile Muay Thai, Kickboks, Boks, MMA, Brezilya Jiu Jitsusu gibi dövüş sporları için performans ürünleri; Fitness, Cross Training, Yoga gibi sporlar için de activewear koleksiyonları üretmektedir. Türkiye’nin her yerine 24 saat içerisinde ücretsiz kargo ve ücretsiz iade imkanı sunan Koi ürünlerine www.kofight.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir