Kena: Bridge of Spirits için leziz bir fragman yayınlandı

Kena: Bridge of Spirits için bu gece yapılan State of Play sunumunda yeni bir fragman yayınlandı. Oyunun enfes görünen dünyasından yeni bölgeler gösterilirken yolculuğumuz boyunca karşımıza çıkacak bazı karakterlere ve hikaye detaylarına da yine aynı fragmanda yer verildi. 

Kena: Bridge of Spirits oldukça hoş görünüyor

PlayStation 5 için duyurulan bağımsız yapımlar arasında belki de en öne çıkan oyun olan Kena: Bridge of Spirits, dünyası ve yapısıyla dikkat çekici görünüyor. Rot adındaki minik yaratıklardan bir ekip oluşturarak ilerlediğimiz oyun, hızlı savaşları ve keşif öğelerini yapısında birlikte barındıracak. An itibariyle ön siparişe açık ve PC platformu için de Epic Games Store üzerinde satılıyor. Hatta fiyatının oldukça uygun olduğunun da altını çizmek gerekiyor. EGS üzerinde standart sürümü 69,00 TL fiyatıyla satılırken Digital Deluxe Edition sürümü 79,00 TL fiyatıyla satılıyor. Fiyatların uygun olması, hep böyle kalacağı anlamına gelmiyor. Ne yazık ki kötü örneklerini daha önce yaşadık. Bu nedenle eğer ön sipariş vermek gibi bir niyetiniz varsa, elinizi çabuk tutmanızda fayda olduğunu söylemeliyim.

Konudan saptık yine, işte karşınızda yayınlanan yeni ve leziz fragman!

Hikayede karşılaşacağımız karakterlerden bazılarını fragmanda görmek mümkün. “Bu ormana sadece buradaki yaratıkları görmek için gelmiş olamazsın” diyen yaşlı amcamız bunların ilki olacak gibi görünüyor. Aynı zamanda bir tapınağın enerjisi ile beslenen bir köyden bahsediliyor ve ana karakterimiz yer yer aksiyona girerken yer yer de farklı karakterlerle konuşuyor. Yine fragmanın ortalarında hikayede karşılacağımız düşmanlardan birini görebilirsiniz. Özellikle aksiyon kısmının oldukça etkileyici göründüğünü de belirtmeliyim. Boss savaşlarına dair ipuçları görebileceğiniz fragmanda dövüşlerin hızlı ve şiddetli olduğu göze çarpıyor. Özel yeteneklerimiz ile birçok alanda birçok farklı düşmana karşı mücadeleler vereceğiz ve özellikle alt tarafa eklediğim görseldeki görüntü, açıkçası beni mest etti.Kena: Bridge of Spirits için leziz bir fragman yayınlandı

Kena: Bridge of Spirits, 24 Ağustos 2021’de PS4, PS5 ve PC için çıkacak. PC sistem gereksinimlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda sizler de görüşlerinizi belirtmek için yorumlar kısmını kullanmayı unutmayın.

Kaynak: birguncel.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir