İnstagram’Da Takipten Çıkarma

İnstagram’da Takipten Çıkarma

İnstagram’da takipten çıkarma işlemini yapmak için profilinize giderek ‘’Takip edilenler’’ bölümüne girmeniz gerekmektedir. Takip edilenler bölümünde ‘’Takipte’’ yazan kısma basarak, sizi takip eden kişiyi takipten çıkarabilirsiniz. Takipçilerinizi yükseltmek için İnstagram takipçi satın al seçeneğini kullanarak da takip edilen ve takip eden arasında büyük bir fark oluşturanız mümkündür.

İnstagram Takipten Kimin Çıktığını Anlama?

İnstagram’da takip edilenlerin sizi takip ettiğini anlamak ancak manuel bir şekilde görebileceğiniz şekildedir. Bunun için profiliniz üzerinden yapacağınız işlemlerde, takipçi ve takip edilen bölümlerine teker teker girerek her iki tarafta da eşit konumda olduğunuzu görebileceğiniz kişileri görebilirsiniz. Bunun için hepsine teker teker bakabileceğiniz bir uygulama mümkündür.

İnstagram takipten çıkan kişiyi nasıl görebilirim; İnstagram’da takipte çıkan kişi için uygulamalar bulunmaktadır. Ancak işlevselliği ve gerçekliği konusunda şüphe duymalısınız. Çünkü bu uygulamalara hesabınızı açmanız tehlikeli olabilir ve hesabınızı riske atabilir.

İnstagram Kim Takipten Çıktı Uygulaması

Foolow Cop hesaplarıyla ilgili bilgi almak için karşınıza çıkan uygulamalara güvenmeniz tavsiye edilmemektedir. Çünkü takipçilerinizi veya hesabınızı bu uygulamalar yüzünden kaybetmeniz de mümkün olacaktır. Sizi takipten çıkaran kişiler için bazı uygulamaların düzenli bilgi verdiği görülmektedir.

  • İnstagram takipten çıkan kişiyi görebilmeniz için herhangi bir uygulamaya lisans vermemiştir .
  • Takipçiler ile ilgili bilgi almak için hesabınız üzerinden giriş yaparak profilinizden teker teker bakmanız gerekmektedir.
  • Uygulama düzenlemeleri ve uygulama işlemleri riskli olabilir.
  • Andriod ve İOS uygulamalar için takipten çıkma uygulaması bulunmamaktadır.

İnstagram’da Beni Takip Etmeyen Hikayemi Görebilir Mi?

İnstagram üzerinden ayarlar bölümüne giderek sadece sizi takip edenlerin hesabınızı görmesini sağlayabilirsiniz. Eğer hesabınız açık pozisyondaysa, İnstagram’da sizi takip etmemesine rağmen hesabınıza giriş yaparak hikayelerinizi izleyebilir ya da fotoğraflarınıza bakabilir.

İnstagram hesap düzenleme işlemi için ayarlar bölümüne giderek, gizlilik bölümünden hesabınızı kilitleyebilirsiniz. Hesabınızı kilitlediğiniz takdirde sadece profilinize sizi takip edenler bakabilir aynı zamanda takip istekleri de görünür. https://bayigram.com/ İnstagram ile ilgili sorularınıza cevap bulabileceğiniz, takipçi ve takip edilen seçeneklerini değerlendirebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. İnstagram ile ilgili bilgi ve detayları öğrenmek için Bayi gram ekibine güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir