Huawei’nin ilk monitörü Display 23.8 satışa sunuldu

Geçtiğimiz yıl Huawei, AMD’nin Ryzen işlemcisinden gücünü alan ve 8GB/16GB bellek seçeneklerine sahip ilk masaüstü bilgisayarı MateStation B515‘i piyasaya sürmüştü. Şirket, şimdi de ilk monitörü olacak Display 23.8’i, Avrupa bölgesinden başlayarak dünya çapında satışa sunmaya hazırlanıyor. Huawei tarafından yapılan resmi listelemeye göre monitör, Almanya’da 159€ fiyat etiketiyle ön siparişe açıldı. Monitörü ön sipariş ile satın alırsanız, 30€ indirim fırsatından yararlanabileceksiniz. Ayrıca 17 Mart tarihinden önce, plana uygun kullanıcılar Huawei AX3 WiFi ve MateDock 2 cihazlarını yüksek tasarruf teklifleriyle satın alabilecek.

Huawei'nin ilk monitörü Display 23.8 satışa sunuldu

Huawei’nin ilk monitörü Display 23.8 satışa sunuldu

23.8 inç boyutundaki IPS ekranında 1080 x 1920 piksel Full HD çözünürlük sunan monitörün ekran parlaklığı 250 nits seviyelerine kadar çıkabiliyor. IPS panel, oyununuzu yönetmek için kusursuz bir görüş sağlamanın yanı sıra çok daha keskin ve parlak görseller vadediyor. Ekran paneli ayrıca, TÜV Rheinland tarafından verilen düşük mavi ışık sertifikasıyla birlikte geliyor. Sıkı performans testlerinden geçmiş olan monitörün düşük seviye mavi ışık yaydığı güvenlik ve sertifika hizmetleri sağlayıcısı tarafından ispatlanmış.

Arka aydınlatmalı IPS panelinde 60Hz arasında tazeleme hızı ve 1000:1 kontrast oranı sunan monitör, aynı zamanda %72 NTSC renk gamutunu doğrudan karşılıyor. 178 derece yatay ve 178 derece dikey görüş açısına sahip olan 16:9 formatındaki Display 23.8, 16,7 milyon rengi de bünyesinde barındırıyor. Monitörün arka tarafına baktığımızda, HDMI ve VGA giriş çıkış bağlantılarına sahip olduğunu görüyoruz. Monitörün üst ve yan çerçevelerinin kalınlığı ise 5.7 mm olarak karşımıza çıkıyor.

Huawei Display 23.8, Almanya’dan sonra dünya çapında satışa sunulacak.

Huawei’s first monitor makes global debut, comes with 23.8-inch low bezel display #Huawei #Monitor https://t.co/sScmFeKDaS

— Huawei Central (@HuaweiCentral) February 23, 2021

Kaynak: okuyuculari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir