Henry Cavill, Mass Effect dizisini mi işaret etti?

Son dönemin en popüler aktörlerinden biri olan Henry Cavill, paylaştığı bir görsel ile Mass Effect hayranlarını bir nebze de olsun heyecanlandırdı diyebiliriz. Kendi Instagram hesabı üzerinden bir görsel paylaşan Cavill, elinde tuttuğu senaryo ile yeni ve gizli bir projeye başladığını işaret etmiş. Bu kağıt üzerinde yazılanlar ise Mass Effect serisini işaret ediyor.

Henry Cavill, Mass Effect dizi projesini göstermiş olabilir

Henry Cavill bildiğiniz gibi sinema projeleri dışında son dönemde Netflix’te yayınlanan Witcher dizisiyle de gündemde olan isimlerden birisi. Biz Witcher dizisinin 2.sezonunu beklerken ünlü oyuncu paylaştığı görsel ile hem heyecanlandırdı hem de kafaları karıştırdı. Bu paylaşımın açıklama kısmında ise ünlü aktör şu ifadelerde bulunmuş; “Gizli proje mi? Ya da üzerinde rastgele kelimeler bulunan bir avuç kağıt parçası… Sanırım bekleyip görmeniz gerekecek..”

Henry Cavill’in elindeki kağıtta yazılanları okumak ilk etapta zor olsa da takipçileri bu konuda tabi ki bazı araştırmalar yapmış. Yazılar netleştirildiğinde Reaper, Cerberus, Tali’Zorah ve Geth gibi kelimeler ortaya çıkmış. Eğer Mass Effect serisini oynadıysanız ya da takip ettiyseniz bu kelimelerin ne anlama geldiğini de biliyorsunuz demektir. Mass Effect serisinden karakter ve ırk isimlerini barındıran bu senaryo kağıdının gerçek olup olmadığını öğrenmek için ise resmi açıklamayı beklememiz gerekecek.

Henry Cavill’ın yaptığı açıklamadan da görebileceğiniz gibi oyuncu takipçilerinin kafasını bir hayli karıştırmış durumda. Bu bir şaka mı yoksa gerçek mi? Bunu zaman gösterecek.

Henry Cavill, Mass Effect dizisini mi işaret etti?

Kaynak: kendisihaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir