Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork

DMxNetWork özel koleksiyonu, üçüncü sezonuyla görücüye çıktı. Güçlü ve kendine güvenen kadınlara özel parçalardan oluşan koleksiyon elmaelma.com’da.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-o4HZ

Tarzı ve stiliyle ilham kaynağı olan Derin Mermerci ile NetWork‘ün güçlü tasarım anlayışını bir araya getiren DMxNetWork koleksiyonu, Sonbahar/Kış 2018 sezonunda Mermerci’nin belirgin ve özgün tarzını yansıtan rahat formlu kilit parçaların yanı sıra, en çetin kış günlerinde bile stilinden ödün vermek istemeyenlere zarif ve iddialı alternatifler sunuyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-SnLO

DMxNetWork koleksiyonunun öne çıkan parçaları arasında kaşmir trikolar, yüksek belli pantolonlar, işlemeli elbiselerin yanı sıra, saten etekler ve ceketler bulunuyor. Geçtiğimiz sezonlarda büyük bir ilgi uyandıran yarım kollu elbiseler bu sezon da beklentileri karşılarken, trikolar dantel detaylarıyla, sırt ve omuz dekolteleriyle farklılaşmaya başlıyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-tP6T

 Ceket ve montlar ise desenli astar detaylarıyla net bir tarzı işaret ediyor. Dış giyimde kadife iplikle örülmüş trikolar ve hafif tüylü zarif kabanlar sezonun hakkını verirken somon, ekru, gri, lacivert, tarçın ve gold koleksiyonun ana renk paletini oluşturuyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-cMte

Derin Mermerci’nin sürprizlerle dolu stili DMxNetWork koleksiyonu sayesinde bu sezon yeni yıl davetlerine de ilham veriyor. Taş işlemeli takımlar, ceket-elbiseler ve yıldız detaylı smokin takım beklenmedik bir kış stilini vurgularken saten elbiselerin üzerine giyilen biker ceketler, nakışlı yakalar ve belin zarafetini gözler önüne seren kemerler özgün bir gece tarzının altını çiziyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-djWN

İşte koleksiyondan Derin Mermerci’nin modelliğini yaptığı parçalar…

derin-mermerci-network-2019-koleksi-0r7T

derin-mermerci-network-2019-koleksi-D7vG

Kaynak: islevler.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir