Daha Dayanıklı Bir Cephe Kaplama İçin Köşk Yapı Seramik Cephe Uygulaması

Pek çok sebepten dolayı binalar için dış cephe kaplama önemlidir. Diş cephe kaplama için pek çok seçenek bulunmakla birlikte sizin talebinize veya binanın durumuna sizin ihtiyaçlarınıza göre kaplama seçenekleri değişebilmektedir.

 Dış cephe kaplama için tercih edilen kaplama çeşitlerinden birisi de seramik cephe kaplama seçeneğidir ve sıklıkla tercih edilen kaplama türlerindendir.

 Seramik Kaplama Nedir ve Nasıl Yapılır?

 Binalara alüminyum konstrüksiyonla uygulanan oldukça dayanıklı bir cephe kaplama sistemidir.

 Montajlama klips sistemi uygulanılarak yapılır. Cephe kaplamada kullanılacak seramikler paslanmaz ve görünür klipsler yardımıyla alüminyum profillere monte edilir. Bu şekilde uygulanabildiği gibi gizli klips yöntemiyle de seramik cephe kaplama işlemi uygulanabilmektedir.

 Seramik cephe kaplama sisteminde derz malzemesi de kullanılan ürünler arasında olup isteğe bağlı olarak kapalı derzli veya açık derzli olarak uygulanabilmektedir.

 Seramik cephe kaplama işlemi günümüz mimarisinde tercih edilen maliyeti düşük ve estetik görünüm açısından oldukça talep edilen kaplama seçeneklerinden olup seramik kaplama ve daha fazlası için Köşk Yapı internet sitesini ziyaret edebilir ve sistem hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Neden Seramik Kaplama Yaptırmalısınız?

Kullanılan malzemenin gelebilecek sert darbelere karşı dayanıklı olması

Yüzey sertliği özelliği

Su lekesi tutmama özelliği

Devamlı hava sirkülasyonu olacağı için rutubet oluşmaz

Diğer cephe kaplama seçeneklerine oranla daha ekonomik oluşu

Düzenli bir bakıma ihtiyaç duyulmaması

Doğal bir görünüm oluşturması ve

İstenilen her ebatta uygulanabiliyor olması gibi özellikleri seramik kaplama için birer artı özelliktir.

Seramik cephe kaplamada kaplama özelliğine sahip seramik karolar, doğal taş kaplama özelliğinde olması için duvar önlerine serilen taş yünden sonra montelenme işlemi yapılır.

 Bu noktada iyi bir firmayla çalışmak önemlidir çünkü kullanılacak malzemenin doğru uygulanmaması veya yanlış yere uygulanması işlemin yanlış yapılmasına, maddi açıdan zor duruma düşmenize neden olabilir. Köşk Yapı yılların verdiği tecrübe ve alanında uzman ekibiyle, seramik cephe kaplama, transparan cephe, cam cephe kaplama başta olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetlerde de sizinle.

 Köşk Yapı ekibine internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi Köşk Yapı uzman ekibine telefonla ulaşabilir uygulama karar esnasından ve uygulama yapılışına kadar pek çok konuda destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir