Atlet Poşet Kullanımı

Plastik poşet üretimleri polietilen hammaddelerinden gerçekleştiriliyor. Hemen hemen her alanda sıklıkla kullanılmakta olan poşetlerin çeşitli modelleri bulunuyor. Modellerine göre kullanım alanları farklılık gösterebiliyor. Atlet poşet atlete benzer şekli itibariyle bu şekilde adlandırılmaktadırlar. Atlet tipi poşetler yaygın olarak marketlerde kullanılıyor. Pastane ve kafelerde de atlet tipi poşet kullanımına rastlamak mümkün.

Atlet şekline benzeyen poşetler firmaların istedikleri boyutlarda üretilebilmektedir. Standart boyutları bulunuyor ve istenirse standart boyut aralıklarında da üretimler gerçekleştirilebiliyor. Atlet tipi poşetler ile birlikte hacmi ağır olan ürünler kolaylıkla taşınabiliyor. Hacmi ağır olan ürünlerin kullanıma yönelik olarak geliştirilmiş dayanıklı yapıları bulunuyor. Birçok alanda kullanıma uygun olmaktadır. Atlet tipi poşetlerin kullanım alanları marketlerdir. En yoğun olarak markerlerde tercih ediliyor. Baskılı ve baskısız modelleri bulunuyor. Manavlarda tercih edilmekte olan şeffaf atlet poşetler de bulunuyor.

Baskılı Atlet Hışır Poşet 

Market poşeti ya da hışır poşet olarak da adlandırılmakta olan bu poşetler ekonomik yapı olarak en uygun olan poşetlerdir. Ağır eşyaların taşınabilir olması nedeni ile marketlerde bu poşet tipleri tercih ediliyor. Atlet tipi poşetler perakende sektöründe oldukça önemli bir yere sahip. Ağırlıklı olarak marketlerde, kafelerde, fırınlarda, manavlarda bu tip poşetler tercih ediliyor. Her ne kadar market poşeti olarak da bilinse pek çok alanda kullanılmaya devam ediliyor. En yaygın poşet türlerinden biridir. Boyutları farklılık gösterebiliyor. Büyük orta ve küçük boyutlarda üretimleri gerçekleştiriliyor.

Toptan Atlet Poşet İmalatı

Atlet poşet kullanıyorsanız muhtemelen hem ekonomik olmasını hemde taşıma kapasitesinin yüksek olması nedeni tercih etmişsinizdir. Pazar yerleri genelde atlet poşetleri baskısız olarak kullanmak olup direk fabrikadan daha ucuza temin edebilmektedir. Market ve alışveriş mekanları ise genelde atlet poşetlerde baskı ister. Baskısız poşetlerde görünüm kalitesi düşer. Müşterilerine öner veren işletmeler genelde baskısız poşet kullanmaz ve firmaya özel baskılı atlet poşeti yaptırır. 

Ülkemide Taha Ambalaj, Sdf Ambalaj ve Dck ambalaj gibi baskılı poşet imalatçı firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar 100 kilo ve üzeri siparişlerde özel imalat yapmaktadır. İhtiyacınıza göre poşet firmalardan teklif göndermelerini isteyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir